HYRJELAJMESHOWBIZEdhe Nora Istrefi nuk i reziston dhe dështon me photoshop-in...?

Edhe Nora Istrefi nuk i reziston dhe dështon me photoshop-in…?

Kengetarja Nora Istrefi eshte shume aktive ne rrjetet siciale sidomos ne Instagram.

Ajo sefundmi ka postuar dy foto ku per hir te se vertetes duket e jashtzakonshme me bukurine e saj. Por ajo çka u vu re ne fotot e postuara eshte forma e gjoksit te saj…

Ndjekesit e sa nuk kane nguruar ta akuzojne per perdorim te photoshop e madje kete ne menyre teper te deshtuar.

Per me teper hidhini nje sy fotos si edhe komenteve dhe besojme se edhe ju te njejtin mendim do te keni.

TE TJERA

spot_img