Rozana Radi nxjerr nga shtëpia të “dashurin”

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Rozana Radi, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku publikon foto e video të ndryshme.

 

Ajo herë pas here poston video plot humor që shkrijnë së qeshuri ndjekësit e saj të shumtë. E kështu ka bërë edhe një ditë më parë, ku në profilin e saj në “Instagram” ka publikuar një video ku tregohet me humor ndarja mes një çifti.

 

Në kë postim, këngëtarja e cila ka rolin e të dashurës, diskuton me një djalë i cili është “partneri” i saj dhe e përzë këtë të fundit nga shtëpia.Sigurisht që djali në video është një aktor, që bashkëpunon me Rozanën në rubrikën e saj të Instagramit ‘Femzanat’

 

Biseda në video

Djali: M’i ke lënë të gjitha rrobat përjashta, çfarë domethënë kjo?

Rozana: Kjo domethënë që ti bashkë me rrobat të dalësh përjashta se më ka ardhur shpirti aty ku nuk thuhet…s’po e them atë tjetrën..

 

Djali: Pse të jam mërzit unë?

Rozana: Jo më është mërzitur një shoku jot, ti pra ti…

Djali: Po përderisa të jam mërzitur unë pse ma kishe lënë atë foton që kemi dalë bahskë në fund të valixhes?

që kur të shkosh të shtëpia tjetër ta vësh atë foton mu në mesa ty te krevati. Që kur të zgjohesh në dy të drekës e pasi të të dalë pija të më shohësh e të më kujtosh e të thuash: vetëm kjo grua më ka duruar. Paska pasur të drejtë. Se të kam thënë plakut mos ia dëgjo atë (por**ën) por fjalën dëgjoja…

TE TJERA