Reshjet e shiut permbysin rruget e qytetit…

Vetëm pak minuta reshje shiu kanë mjaftuar për të krijuar një situatë kaotike në rrugët e qytetit të Vlorës, të cilat u përmbytën nga uji.

Mësohet se disa nga rrugët e këtij qyteti qëndruan të përmbytura rreth një orë. Për pasojë rruga, në vendin e njohur si “Albano dhe Romina” ka pasur probleme në qarkullim.

Po ashtu reshjet e shiut kanë sjellë probleme dhe në akset lidhëse nga rruga Trasballkanike në drejtim të bulevardit, kryesisht “Veledin Kollozi” dhe Rruga “Kosova”.

Ndërkohë, në terren kanë shkuar punonjësit e ujësjellësit dhe kanalizimeve, të cilët po punojnë për të normalizuar situatën në qytetin e Vlorës.

Videoja që po çmend botën; Ronaldo fut dorën poshtë pantallonave merr diçka aty dhe e ha…

Ditët që pasuan intervistën e tij të bujshme, pas së cilës ndërpreu kontratën me Manchester United, përgatitën terrenin për zgjidhjen konsensuale të mëvonshme me...

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...