Gaz Paja bëhet baba për herë të parë! Vjen në jetë djali i tij

Aktori i njohur i “Portokalli”, Gaz Paja është bërë baba për herë të parë. Burime të sigurta për “Dritare.net” bëjnë me dije se bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një vogëlush.

Ende nuk janë zbuluar më tepër detaje, megjithatë me siguri së shpejti çifti do i tregojë vetë.

Kujtojmë se Gazi dhe Ira i dhanë fund beqarisë këtë verë në një ceremoni madhështore. Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit dhe duket se ky është viti i tyre.

“Ç’u duhet femrave doktoratura? Të lindin fëmijë 23 vjeç”, deklarata e Alfred Cakos ndez rrjetin

Deklarata e Alfred Cakos në “Rrethi katror”, ka nxitur debate të shumta në rrjet orët e fundit.   Teksa fliste për barazinë gjinore, Cako u shpreh...

Aksident i rëndë në Itali, çifti shqiptar në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksident i rëndë ku përfshihen shqiptarë kë ndodhur në Itali.   Një çift shqiptarësh ndodhen në gjendje kritike pas një aksidenti të frikshëm të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...