Nuk i shkoi në dasmën e djalit, Remzie Osmani tregon më në fund të vërtetën e sherrit me Shkurte Fejzën

Remzie Osmani tregon arsyen pse Shkurte Fejza nuk i erdhi në dasmë dhe pse nuk e bënë pjesë të këngës “Shoqet”

 

Marrëdhënia mes vajzave të fshatit Mushtitsht të Kosovës ka bërë gjithnjë bujë në mediat rozë.Kjo për shkak të ulje-ngritjeve mes Shyhrete Behlulit, Shkurte Fejzës. Remzie Osmanit dhe Motrave Mustafa.

 

Pak javë më parë, motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli u bënë kryetituj të lajmeve rozë për shkak të “konfliktit” për vjedhjen e një kënge nga të dyja palët.

 

Nga ana tjetër, marrëdhënia e Shkurtes dhe Shyhretes prej vitesh tashmë vijon të jetë e prishur.

 

E ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” Remzie Osmani ka treguar arsyen e mungesës së Shkurtes në dasmën e djalit të saj, pak muaj më parë.

 

“Shkurtja nuk ka ardhur sepse 1 ditë para dasmës i ka ndërruar jetë një familjarja vet. Dhe te ne ka ardhur Gresa dhe unë e falenderoj shumë! Nuk ka pasur probleme të tjera!”, – tregoi Remzia.

E zbulon sizmologu grek: Ja cilat janë vendet me potencë sizmike! Çfarë thotë për Shqipërinë?

Gerassimos Papadopulos, Drejtori i Kërkimeve Sizmologjike në Institutin Gjeodinamik të Observatorit Kombëtar të Athinës tha në një intervistë për Euronews Albania se kërkuesit ndërkombëtarë...

Ish-fituesi i BB tallet keq me Bledi Manen: Do përfundosh duke i lyer thonjtë Kristit

Bledi Mane është futur mbrëmë në “Big Brother VIP Albania” si banori më i ri. Futja e tij është duke u konsideruar si strategji...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME