Na kishte marrë malli ta shihnim kështu: Kënga e re e Xhensila Myrtezajt do ju bëjë të gjithëve të kërceni

379

Pas bashkëpunimit me Pirro Çakon në këngën “Sekreti im”, Xhensila Myrtezaj ka publikuar këngën e saj më të re. Ajo mban titullin “Paris” dhe videoklipi është xhiruar pikërisht në qytetin e dashurisë.

 

Në klip Xhensila duket e bukur si gjithmonë, me veshje parisiene që i përshtaten më së miri vendit dhe këngës. Kënga është ritmike ndryshe nga balada e saj me Pirron dhe duhet thënë se na paska munguar kjo energji e Xhensilës.

 

Edhe për këtë këngë ajo ka bashkëpunuar me Pirro Çakon, i cili është përpjekur ta kthejë këngëtaren shumë fuqishëm. Pasi të dëgjoni këngën me siguri do të fiksoheni pas saj dhe do çoheni të kërceni.