“Ma bëri ajo ku#va…”, gruaja identifikon bashkëshortin në Melgushë të Shkodrës dhe shpërthen ndaj dikujt…

Arben Ishmaku, 42 vjeç, është personi i cili u gjet mëngjesin e sotëm i pajetë pranë biznesit të tij.

Dëshmitarët në vendngjarje bëjnë me dije se bashkëshortja e viktimës kur ka mbërritur në vendngjarje ka bërtitur: “Ma bëri ajo ku#va”, raporton TCH.

Pranë trupit të tij u gjet edhe një çifte. Policia ka nisur hetimet, por nga verifikimet paraprake thanë blutë nuk janë konstatuar shenja d.hune a dëmtime të tjera në trupin e 42 vjeçarit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME