Dash Shehi flet për Ramën: Para 5-6 vitesh mendoja se ishte i kulturuar, por…

195

“Kam menduar, këtu e 5- 6 vite më parë, se ishte njeri i kultuar, do të ishte i qetë me veten e vet dhe shtetin që e rrethon dhe do të prodhonte diçka të mirë për veten e vet dhe më pas për Shqipërinë, por ka bërë tërësisht të kundërtën”

- PUBLICITET -

 

Kështu është shprehur kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i pyetur se çfarë mendimi kishte per kryeministrin Rama.

 

I ftuar në emisionin “Ditë e re”, Shehi ka komentuar gjithashtu edhe Jozefina Topallin.

 

“Jozefina Topalli, ka disa vlera një lloj idealizimi që mund të jetë dhe pak arkaik, por i duhet politikës. Do e ftoja që nesër. Nuk kemi ndarë të njëjtat ide, por i duhet”, shtoi ai.

- PUBLICITET -