Pas ndarjes nga Roberti, Nora flet për herë të parë për lidhjen e re

Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta respektojë Norën.

 

Ndërsa Nora foli për herë të parë në një intervistë për “Prive”, ku tha se nuk ka çfarë të shtojë asgjë. “S’kam ç’të shtoj, vetëm i uroj gjithë të mirat”, tha Nora.

 

Gazetari e pyeti këngëtaren edhe për lidhjen e re që po përflitet. “Ka thashetheme se je në lidhje të re”, i tha gazetari ndërsa Nora iu përgjigj: “Bye”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...