Kush e kafshoi Ledri Vulën tek qafa? Reagon e dashura e reperit: Nëse të ka ikur oreksi…

287

Një foto e reperit Ledri Vula, e postuar në Instagram ku shfaqej një shenjë e çuditshme, që nuk kishte qenë aty më parë, ka alarmuar të gjithë fansat e tij.

Ledri ka postuar disa foto nga Muzeu i Luvrit në Paris, ku spikati qafa e tij, ndërkohë që fanset femra nxituan të bëjnë verifikimet e rastit tek profili i të dashurës së tij, Sara Hoxha për të parë nëse çifti vijon ë jetë bashkë.

Por shumica u zhgënjyen… Sara menjëherë e ktheu profilin e saj nga publik në privat, duke shtuar kuriozitetin për të dhe Ledrin. Por siç shihet edhe në këtë foto të sjellë nga Dosja.al, ajo ndodhet në Paris dhe ka postuar një foto ku shkruhet: “If u lost your appetite, i think i have it.”, ose shqip “nëse ty të ka ikur oreksi, them se e kam unë”.

Të jetë ky një mesazh për të gjithë femrat që i afrohen reperit? Për çfarë oreksi e ka fjalën Sara?!…