‘Cila është fantazia jote më e çmendur?’, Milaim Zeka jep përgjigjen epike

Milaim Zeka ishte i ftuar së fundmi në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, së bashku me bashkëshorten e tij Edlira Qefalija. Çifti u bënë pjesë e lojërave të ndryshme, por momenti më interesant ishte kur ata i bënë pyetje njëri-tjetrit, pyetje të cilat ishin të përgatitura nga Luana dhe stafi i saj.

 

“Cila është fantazia jote më e çmendur?”, ishte pyetja që i drejtoi Milaimi bashkëshortes. “Në raport me ty?”, e pyeti Edlira Milaimin. “Jo, me Luanën”, u përgjigj ai duke shkaktuar shumë të qeshura.

 

“Të të qeth kokën zero”, u përgjigj Edlira duke qeshur.

Nuk gjen dot burrë, edhe pse ka qenë Miss Anglia: “Askush nuk më do, as në aplikacionet e takimeve”

Ish-Miss Britania e Madhe, e cila pavarësisht bukurisë së saj nuk mund të gjejë dashurinë. Si është e mundur? Mund të ketë shumë arsye,...

“Kënga Magjike 2022”, triumfon Marsela Çibukaj!

Marsela Çibukaj është fituesja e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike” në Tv Klan. Pirro Çako i dorëzoi kupën triumfueses, e cila konkurroi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME