Aksident tragjik në superstrade, humb jetën një person

367

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur para pak minutave në superstrdaën Milot-Mamurras.

- PUBLICITET -

Policia njofton se në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Fushë Kuqes”, është aksidentuar nga një mjet , shtetasi këmbësor M.Ll. rreth 55 vjeç, banues në Kurbin i cili ka ndërruar jetë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e plota dhe për të bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit.

Njoftimi i Ploicisë:

Kurbin / Informacion paraprak

Rreth orës 18:30, në aksin rrugor Milot – Fushë Krujë, në vendin e quajtur ” Kryqëzimi i Fushë Kuqes”, është aksidentuar nga një mjet , shtetasi këmbësor M.Ll. rreth 55 vjeç, banues në Kurbin i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit dhe kapjen e autorit.

- PUBLICITET -