E kapi mat me një tjetër, gruaja i bën namin burrit në mes të

331

Një grua ka kapur mat bashkëshortin e saj me një femër tjetër në makinë në Komunën e Parisit.

- PUBLICITET -

 

Për këtë arsye, ajo i është vërsulur makinës së tij duke e goditur me gurë dhe duke tentuar t’i thyejë xhamat. Pasi nuk ia ka dalë dot, ajo është larguar drejt makinës së saj e cila ndodhej në të njëjtin parking.

 

Pasi gruaja është larguar, burri ka dalë nga makina dhe i është afruar asaj, ndërsa mes tyre ka nisur debati. Madje, ato janë konfrontuar edhe fizikisht, ndërsa bashkëshorti e ka shtyrë gruan të futej në makinë, siç mund ta shihni në videon e publikuar nga “Joq”.

- PUBLICITET -