‘Të bëj që të plasin sytë’, këngëtarja e njohur shqiptare nuk përmbahet dhe e lë fansin ‘me gisht në gojë’

Këngëtarja Xhesika Ndoja, ka publikuar një foto në Instagram ku njofton koncertin e radhës në Zyrih. Një ndjekës i ka tërhequr vëmendjen duke i shkruar:

 

“Të gjitha mund ti kesh, vetëm këngëtare nuk je”. E menjehershme ka qenë përgjigja e këngëtares: “Po kam dhe diçka që të bëj të plasin sytë duke më parë”.

 

Por mesa duket ndjekësi nuk do të ndalet, duke i shkruar sërish Xhesikës:”Me le të të shoh”.

TE TJERA

spot_img