HYRJELAJMEHabit me deklaratën e saj : Dua të bëj seks në të...

Habit me deklaratën e saj : Dua të bëj seks në të njëjtën kohë me të dhe vëllain e tij

E dashura e re e Liam Hemsworth, Maddison Brown, ka bërë një deklaratë të çuditshme, ndërsa tha se do të dëshironte të bënte se kse treshe me të dhe vëllain e tij. Aktorja 22-vjecc, i bëri këto deklarata si pjesë e një lojë, ndërsa ishte e ftuar në një emision.

Kur iu kërkua të zgjidhte mes Hugh Jackman, Margot Robbie dhe vëllezërve Hemsworth, Maddison u përgjigj: Unë do të martohem me Margot Robbie sepse dua të bëj s eks me të për jetë dhe dua të bëj s eks edhe me vëllezërit Hemsëorth, por në të njëjtën kohë, të dy.“Unë nuk mund të martohem me ta. Do të isha shumë e pasigurt. Do të isha si ‘ju jeni shumë tërheqës dhe kurrë nuk do t’i lejoja të dilnin nga shtëpia’, vijoi ajo.

Liam u fotografua duke mbajtur duart me aktoren e Dinastisë Maddison në Neë York pas ndarjes së tij nga Miley Cyrus.

Aktori i Hunger Games dhe ish-gruaja e tij, njoftuan se ishin ndarë pas vetëm tetë muaj martese në gusht.

TE TJERA

spot_img