S’përmbahet biznesmeni gay: Kujtim eja! S’na lanë radhë këto Marsidat, fakire po, të shëmtuara po, k*rva po, gjithë qyteti i njeh…

302

Biznesmeni gay Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi bënë xhiron e rrjetit pas debatit që patën në një emision “live.”

- PUBLICITET -

 

Sot, biznesmeni ka ironizuar ngjarjen e ndodhur në Kavajë me 31 vjeçaren Marsida Qatja, krim që thuhet se ndodhi për xhelozi.

 

“Në tualet duke prit Kujtën tim, se kam frikë se vjen Marsida lubia dhe e rrëmben. Marsida princesha ideale e shqiptarëve,”-shkruan Ilirjani.

 

Më pas në një tjetër postim, Ilirjani ka shkruan se nuk janë njerëzit si ajo me preferenca ndyrshe që i sjellin të keqen Shqipërisë.

 

“Prita sa prita në tualet nuk erdhi as Kujtimi dhe as Princesha e tij, Marsida. O Zot… të shëmtuta po, kurva po, intrigante po, drogë po, vriten djemtë për ato, për princeshat e Kujtimit. Shqipëri të qofsha falë të kam dhjerë mu në ballë meqënëse problem në këtë vend ishin buzët e mua dhe princeshat janë brenda limitive tuaja!”

Ngjarja e rëndë ndodhi dy ditë më parë në Kavajë. Një konflikt i armatosur që përfundoi me një viktimë dhe me një të plagosur. Viktima Dritan Haxholli bezdiste ish të dashurën Marsida Qatja. Kjo e fundit thirri për ndihmë të dashurin e ri Bledar Toçi. Pasi pa njerëz në shtëpi viktima hapi zjarr duke plagosur policin, ky i fundit e vrau me armën e shërbimit. Në apartamentin duplex jetonin edhe fëmijët e parukieres 30-vjeçare.

- PUBLICITET -