“T’i fala të gjitha veç për dashuri”, Rudina Dembacaj prek me dedikimin pas ndarjes nga burri

1026

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj, ka postuar në profilin e saj në instagram një video në të cilën shihet duke ngarë makinën dhe duke kënduar një këngë të trishtë.

- PUBLICITET -

Rudina shihet teksa këndon fjalë si ‘t’i fala të gjitha veç për dashuri ‘, mesa duket këngëtarja i’a dedikon këtë këngë ish bashkëshortit të saj.

Në profilin e saj janë hedhur gjithashtu disa sekuenca videosh, të cilat kishin titrat poshtë dhe përçonin disa mesazhe domethënëse për njerëzit.

Sekuenca e videove quhej ‘ A e dini se ..’ dhe ndër të tjera, në të kishte mesazhe të cilat mund të lidhen me situatën personale që po kalon aktorja.

Në videot e nxjerra lexohen mbishkrime të tilla si ‘ A e dini se sytë blu shikojnë më qartë në errësirë’, apo thënie mbi dashurinë dhe jetën.

- PUBLICITET -