Plas sherr i madh mes grave shqiptare, njëra prej tyre përfundon në spital

Tre gra shqiptare janë arrestuar nga policia pasi dyshohet se kanë rra/hur një grua tjetër. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën B” në Prishtinë, Kosovë.

Bëhet e ditur se e dhu.nuara ka pasur lëndime të rënda në trup dhe për këtë ka pranuar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit, të dyshuarat e dhunës pas marrjes në pyetje janë mbajtur sërish në komisariat.

Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes tre grave shqiptare, por mësohet se e dhu.nuara nuk njihej fare me agresoret. Pas denoncimit të bërë, tre gratë e tjera janë prangosur nga policia.

TE TJERA

spot_img