Në të njëjtin vend, Xhensila dhe Arbana bëjnë xing me aksesorët

251

Nuk është aspak çudi. Ndodh shumë shpesh që vajzat e famshme të zgjedhin të njëjtat veshje. Epo, kjo situatë ju ka ndodhur Xhensilës dhe Arbanës. Fatmirësisht jo me gjithë veshjen në total, por tek këpucët dhe rripi.

- PUBLICITET -

Me siguri vajzat kur janë takuar së bashku në premierën e filmit “Gjyshja” i kanë thënë njëra-tjetrës “Çfarë rastësie”, edhe pse nuk do jenë ndjerë fort mirë që kanë zgjedhur të njëjtat këpucë.

Por, fundja ku qëndron problemi, kur janë të bukura dhe në modë? Dyshja e vajzave kanë zgjedhur këpucët e Dior që kushtojnë plot 890 dollarë. Nuk mbaron me kaq! Edhe rripi nga Dior, që kushton dhe ai 630 dollarë ka qenë zgjedhja e njëjtë e vajzave. Nuk kanë faj, si rripi po ashtu edhe këpucët janë në modë dhe të gjitha vajzat do të donin t’i kishin. Thjesht vajzat mbase kur e kanë parë njëra-tjetrën kanë bërë shaka me këtë fakt, që bie menjëherë në sy sapo i shikon veshjet e tyre.

- PUBLICITET -