Takim i papritur me dyer të mbyllura!!! Rama mbledh deputetët e Shkodrës…

304

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me deputetët e qarkut të Shkodrës. Takimi zhvillohet me dyer të mbyllura dhe në qendër është ngërçi në bashkinë e Shkodrës pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit.

- PUBLICITET -

Pjetri ka qenë edhe drejtues i qarkut, por ky vend mbetet ende vakant.

Anëtarët e Komisionit që do të merren me zgjedhjet brenda PS në Shkodër janë Luan Harusha, Arben Pëllumbi, Musa Ulqini dhe Senida Mesi.

- PUBLICITET -