Shpërthen bombula e gazit, shkrumbohet shtëpia e 48-vjeçares

342

Një banesë në Prrenjas, fshati Kotodesh, raportohet të jetë përfshirë nga flakët.

 

Zjarri ka rënë në banesën e Berie Golemit dhe shkak dyshohet të jetë bërë shpërthimi i një bombule gazi.

 

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit për të vënë në kontroll flakët, por banesa është shkrumbuar. Pronarja e shtëpisë, Berie Golemi, 48-vjeçe jetonte e vetme në këtë banesë.

 

Po hetohet më tej për zbardhjen e plotë të ngjarjes.