Puthje në faqe dhe qafë, çfarë po ndhodh mes Ronaldo, Bonuçi dhe Dybala

216

Fitorja ndaj Interit mbrëmjen e djeshme 2-1 ka entuziasmuar në maksimum lojtarët e Juventusit.

Pas ndeshjes, nuk munguan ngacmimet mes tyre, sidomos ndaj Paulo Dybalës, autorit të golit të parë.

Ky i fundit ishte duke folur “live” për mikrofonat e “Sky Sport” por nuk u la reahat nga Kristiano Ronaldo dhe Bonuçi.

Ylli portugez, kaloi pas Dibalës dhe dhe e puthi lehtë në faqe, ndërsa pas tij, u shfaq edhe kapiteni Bonuçi, i cili i rriti ndjeshëm dozat e humorit, duke i dhuruar një puthje pas qafe sulmuesit.

Një moment disi i sikletshëm për Dybalën, por që u kalua me një buzëqeshje…