Anuloi koncertin në Turqi, Xhensila tregon arsyen

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka njoftuar fansat e saj se nuk do të jetë e pranishme në koncertin që do të mbahej në Gjermani. Shkak për këtë ka qenë një problem me vizën e punës.

Ajo ka lajmëruar ndjekësit në rrjetet sociale se do të jetë e pranishme sapo të zgjidhet sitauata.

‘U kerkoj ndjese te gjitheve qe ne pamundesi per te qene sonte prane jush per shkak te problemit te vizes se punes, ju premtoj qe shume shpejt do jemi ne nje date tjeter shume te afert bashke. Me shume keqardhje dhe dashuri Xhensila.’ ka shkruar Xhensila.

Horoskopi ditor, ja cfare i pret shenjat e zodiakut kete te diele…

Horoskopi ditor, e diel 4 dhjetor 2022.   Dashi: Për shkak të pranisë së Hënës tek Dashi, do të ndiheni të relaksuar. Puna juaj e palodhur do...

Çmendet Megi Pojani, puthet në buzë në mes të emisionit me balerinën …

Megi Pojani njihet si një prej femrave më të bukura dhe më pr ov okuese shqiptare, prej javësh ajo është bërë pjesë e spektaklit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...