HYRJELAJMEShoku i tij mori nusen me VESPA, qytetari sms kryeministrit Rama

Shoku i tij mori nusen me VESPA, qytetari sms kryeministrit Rama

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij të “Facebook” sms-në e marrë nga një një qytetar i cili përshëndet kreun e ekzekutivit me një foto të shkrepur pranë godinës së Kryeministrisë me motor VESPA.

Qytetari falenderon Ramën për projektin “Retro”, dhe i bën me dije se një shoku i tij ka marrë nusen me motor VESPA.

TE TJERA

spot_img