Puthje në qafë e përqafime, Ledri Vula dhe Sara Hoxha konfirmojnë lidhjen dhe shfaqen hapur

Reperi, Ledri Vula prej kohësh përflitej për jetën e tij private.

Zërat në median rozë thonin se zemrën ja ka rrë mbyer vajza me origjinë shqiptare që jeton prej vitesh në Gjermani, Sara Hoxha. Por, megjithatë ata nuk kishin dalë asnjëherë hapur bashkë.

Gjithçka është bërë publike në dasmën e mikut të tij biznesmen, ku Ledri Vula është filmuar duke i dhuruar puthje në qafë dhe përqafime bukuroshes, Sara Hoxha.

Çifti duken tejet të lumtur bashkë dhe i janë bashkuar atmosferës së ndezur, duke shijuar njëri-tjetrin.

Pasi shfaqi premierën e filmit ‘Sofia’ në Londër, Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit e saj: Je mendjemadhe!

Ndeshja e mbrëmshme e Botërorit, Serbi-Zvicër u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të dy futbollistëve me origjinë shqiptare, Shaqiri dhe Xhaka të cilët...

Qumeshtor me miell. Receta origjinale qe duhet ta provoni me patjeter kete te diele

Qumeshtor. (Receta nga Elva)   Perberesit: 1- 1/2 kg qumesht 300 gr miell 300 gr sheqer 100 gr gjalp 4 kokrra veze ( mundesisht veze fshati)   Pergatitja: Ne nje tenxhere te madhe nxehim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...