Sapo zbret nga autobusi i shkollës, adoleshentja rrëmbehet nga persona të paidentifikuar…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një vajzë trembëdhjetëvjeçare është rrëmbyer.

Sipas informacioneve të policisë së Tiranës, mësohet se në rrugën “Ndre mjeda” dyshohet se një person ende i paidentifikuar, ka marrë jashtë dëshirës në automjet, tip Fiat Punto me ngjyrë të kuqe, një trembëdhjetëvjeçare dhe është larguar.

Policia është vënë në ndjekje të automjetit dhe po punon intensivisht për identifikimin dhe kapjen e personit. Sipas informacioneve paraprake thuhet se adoleshentja sapo kishte zbritur nga furgoni i shkollës.

Nderkohe disa ore me vone e mirura eshte gjetur shendosh e mire. Eshte mesuar edhe identiteti i vajzes 13 vjecare por per arsye se ajo eshte minorene dhe fatmirsisht ngjarja nuk shkoi ashtu sic u parashikua u vendos qe asaj ti ruhet anonimati.

TE TJERA

spot_img