Flor Mumajesi bën atë që nuk pritej në mes të natës

Flori Mumajesi është një ndër artistë më të dashur nga publiku shqiptar.

Prej gati 10 muajsh ai na ka munguar me projektet e tij dhe për këtë arsye ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe publikut, të cilët prisnin të mësonin se ç’kishte ndodhur me këngëtarin.

Ditët e fundit Flori është rikthyer, jo për të na dhënë detaje se ç’ka bërë gjatë këtyre muajve, por për të na lajmëruar për projekte të reja.

Mbrëmjen e djeshme në orët e vona Flori hyri në Instagram për të mbështetur bashkëpunëtorin e tij të ngushtë, Klajdi Harunin. Flori postoi një pjesë të këngës “Shiu i verës” që Klajdi e solli rikrijm javën e kaluar.

“Sa shum te doja vetem kur thoshe t’lutem mos u ndal o shi…”, shkruan Flori krah postimit, një pjesë e shkëputur nga kënga prekëse.

Ndërsa pak javë më parë Flori deklaroi se po rikthehet me një bashkëpunim të ri së bashku me Brunon dhe Shkurte Gashin.

TE TJERA