Motra e Encës transformohet në mashkull

Uindi Haxhia njihet prej publikut tanimë prej famës së të motrës këgëtares Enca Haxhia. Ato janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën dhe shpesh i shohim së bashku.

Uindi njihet për natyrën e saj mjaft ekstravagante dhe shpesh vihet në qendër të vëmendjes për këtë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, nga ku poston foto provokuese. Por ditën e sotme Uindi na ka bërë të qeshim disi me fotot komike që ka postuar. Përmes filtrave të instagramit bukuroshja e ka shndërruar veten në një djalë simpatik me flokë të kuqe.

Postimit ajo i ka shtuar edhe mbishkrimin mjaft komik: ‘S’qenka gjë ky bari. Pas tre pompash’, -ka zgjedhur të shkruajë ajo në instastory. Uindi së fundmi i është përkushtuar estetikës duke hapur sallonin e saj të bukurisë. Si gjithnjë motra e saj Enca e ka suportuar.

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Feston datëlindjen sot, ja sa vjeçe mbush aktorja e madhe shqiptare

Aktorja e famshme do të mbahet mend sidomos për interpretimin e magjishëm të “Marigosë” përkrah Robert Ndrenikës dhe Hajrie Rondos në filmin “Përallë nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...