Tifozët i kërkojnë të nxjerrë gjoksin, shikoni gjestin e gazetares seksi që bëri dje në ndeshjen e Napolit!

469

Diletta Leotta është gazetarja më seksi në Itali, ndërsa tifozët çmenden pas fizikut të saj.

- PUBLICITET -

Bukuroshja bëri një dalje tjetër të mrekullueshme në stadiumin “San Paolo”, aty ku ditën e djeshme u ndeshën Napoli dhe Brescia. Veshja dhe linjat e gazetares nuk mund të mos binin në sytë e tifozëve napoletanë, të cilët i kërkuan që të nxjerrë gjoksin.

Padyshim që përgjigja e Leotta-s ishte negative

- PUBLICITET -