Orinda Huta bën gafën e madhe në rrjetet sociale…

Këngëtarja dhe moderatorja, Orinda Huta ka ndarë një videomesazh në rrjete sociale. E revoltuar me disa prej komentuesve, që kapen me gjëra të vogla, Orinda Huta ka shpjeguar se gafa në postimin e saj, ishte një gabim shpejtësie.

 

“Po mirë njëher, po ca keni kshu. Bëra një foto unë. E bëra shpejt, po s’kisha kohë se do dilja transmetim në TV Klan në ora 8 dhe e shkrujta shpejt e shpejt, apo nuk kisha as valë aty. Dhe direkt ju shkoi mendja se unë nuk di ta shkruaj fjalën zgjedhim dhe e shkruaj zjevim. Ndoshta ndoshta, ndoshta edhe nuk di ta shkruaj, dhe ju falenderoj njëherë që jeni aq të vëmendshëm. Ju du fort”- është shprehur Orinda Huta në videomesazhin e saj në Instagram.

Këngëtarja postoi një foto me bashkëshortin e saj, Turjan Hyskën, në të cilën shkruante: “Tani @rtvklan me Porta e fatit, zgjefhim fituesit e javes se ardhshme…”

TE TJERA