Çfarë i ka ndodhur Adi Krastës? Moderatori shqiptar habit me …

524

Moderatori i njohur Adi Krasta poston rralle ne profilet e tij ne rrjetet sociale. Vemendjen me te madhe se cfare shkruan e ben e ka tani media per Adin, pas largimit të detyruar nga televizioni ‘’News 24’’.

Ardhja e moderatorit tjetër të njohur Sokol Balla detyroi largimin e Krastës dhe Ylli Rakipit (prezantuesi i ‘Të Paekspozuarit’) nga ‘’News 24’’.

Por sot ai ka postuar nje foto me Palin, ku ndodhet ne Lepushe dhe shihet qe ka lene mjeker.

Ku pamja e tij i ka bere pershtypje te madhe opinionit publik pasi ai ka ndryshuar pothuajse 100% pamjen e tij te jashtme