Lajmi fundit : Kontrolloni 10 mije lekshat sepse mund te beheni milionera

Nje njoftim eshte bere sot diten e diele ne emisionin e diell ne top chanel. Lajmi ka bere buje te madhe pasi emisioni “E diell” në Top Channel i jep mundësinë të gjithë teleshikuesve të bëhen milionerë, vetëm me 1000 lekë.

 

Nëse kartëmonedha juaj ka këtë numër serie SQ476455, ju mund të fitoni 1 milionë lekë, dhe Ed Manushi e ka hedhur atë në qarkullim.

 

Kontrolloni 1000 lekëshat tuaj dhe nëse jeni fitues ejani dhe paraqituni në zyrat e Top Channel menjehere mos hezitoni

TE TJERA