“Ti provokon luftë tha”, Olti Curri sqaron sherrin me Luanën…

Blogeri Olti Curri ka folur së fundmi në lidhje me debatin që ka pasur me moderatoren Luana Vjollca. I ftuar në emisionin “Vizioni i pasdites”, blogeri e përshkroi Luanën si një vajzë garipe por që nuk mund t’i shpallte luftë.

 

I pyetur nëse i ka rënë ndonjëherë telefoni për të fshirë direkt ndonjë status në rrjetet sociale, Olti nuk është kursyer në përgjigjen e tij.

 

“Jo hiqe direkt nuk thonë dot avash një cikë, jo kaq kollaj e ke ngatërruar. Po, kam marrë telefonata dhe më vjen të qesh . Ka njerëz që nuk e kanë kuptuar . Telefonata e fundit që kam marrë është e Luana Vjollcës vjet edhe foli e foli, ti provokon luftë tha, po I thashë do bëjmë lufte dhe e mbylla. Vetë fole vetë zgjodhe luftë,”- u shpreh Olti.

 

Por mesa duket gjithçka është sqaruar me Luanën, pasi vetë Olti tregoi se ka qenë I ftuar në emisionin e saj dhe asnjë gjë nuk është në rrafshin personal.

 

“Unë më Luanën kam punuar, e vlerësoj për grintën e saj, e vlerësoj që është shumë sportive, garipe siç thuhet edhe kur të merr një garipe, dhe thotë pse shkruajte këtë… Ajo duhet të merrte e të thoshte “ah u shkriva duke qesh, a sa mirë e bëre, e çfarë do bësh ndonjë gjë tjetër ose prit cfarë do bëj unë tani,”– sqaroi Olti Curri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...