Roza Lati fëlliq maniakun e liqenit artificial. Ky tipi çdo mengjez më…

Moderatorja Roza Lati njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Duke qenë se Roza bën shpesh xhiro nga zona e liqenit artificial në Tiranë, moderatorja ka pikasur një burrë të moshuar që bën veprime maniake.

 

“Kurse ma.njakët e liqenit, nuk janë ngopur akoma me vërdallisjet e tyre vd.ekatare. Këtë tipin e shoh çdo mëngjes… Herën tjetër do i dal me kamera para do e pyes “si nuk lodhe? Çfarë problem mendor ke?”- ka shkruar Roza Lati.

 

Moderatorja e ka fotografuar nga mbrapa burrin në fjalë, dhe duket se është e vendosur për t’ja çj.errur m.askën, ‘manjakut’ që vërdalliset nga liqeni.

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura dhe rrugët, sheshet rikrijojnë atmosferën e Krishtlindjes, lumturisë dhe dashurinë e vërtetë…   Ka vende ku dekorimet...

‘Më çanë lëkurën e thonjtë, gruan e mbështetën pas muri’! Robert Aliaj tregon si u masakrua nga efektivët në 1991-shin

Artisti Robert Aliaj Dragot ka treguar një prej historive më të dhimbshme të jetës së tij. Në një rrëfim në emisionin “S’e luan topi”,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...