Kryemadhi: Nuk pyes për Amerikën

177

Monika Kryemadhi shprehet se Departamenti Amerikan i Shtetit e ka këshilluar vazhdimisht por ajo ka dalë kundra dhe sipas saj këtë e ka bërë për të mirën e shqiptarëve.

 

“Më mori Palmer në telefon dhe ja hapa. Më tha mos digj mandatet, i thashë je me vonesë zotëri.

 

Nuk ka çfarë më bën Departamenti Amerikan i Shtetit se mua më mbështesin fukarenjtë e Elbasanit”, shprehet ndër të tjera Kryemadhi.

Lexo edhe:   BËJNË SIKUR MBAJNË SHËNIME TË MËDHA, POR JA ÇFARË NDODH NË TË VËRTETË ME ANALISTËT NË STUDIO (FAHRI BALLIU DO T’JU HABISË FARE- FOTOT)