Gentian Zenelaj nuk duron më: Kam gjithë jetën që ***, tani ai vjen dhe…

257

Gentian Zenelaj ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto të aktorit Russel Crow,

- PUBLICITET -

 

ku ka vënë në pah kilogramët që ka marrë së fundmi aktori, duke e krahasuar me periudhën që është xhiruar filmi ‘Gladiatori’. Në mbishkrimin e fotos, Zenelaj shkruan: ‘Kam gjithë jetën që dua të bëhem si ky…Tani ky vjen dhe bëhet si unë’.

 

Kaq ka mjaftuar që Instagrami i tij të push tohej nga komentet e fansave dhe miqve të cilët qeshnin me postimin e Zenelajt.

- PUBLICITET -