‘Drekë me zemrën time’, Arbana Osmanit i shkëlqejnë sytë nga lumturia

Moderatorja, Arbana Osmani ka zgjedhur të konsumojë një drekë me mikeshën e saj më të mirë, Xhemi Shehun. E ulur pranë një restoranti nën praninë e shoqes së saj, Arbanës i shkëlqejnë sytë nga lumturia.

 

“Pjesa më e bukur e ditës sime. Drekë me zemrën time,”- shkruan Arbana Osmani në foton e publikuar me Xhemi Shehun.

 

Prej kohësh dy moderatoret e njohura televizive ruajnë një miqësi mjaft të ngushtë me njëra-tjetrën. Gjithmonë mundohen të kalojnë kohë bashkë dhe duket se kanë gjetur vetveten.

TE TJERA

spot_img