Njihuni me nënën më të mirë të vitit

215

Një video e një nënë me djalin e saj është bërë virale në rrjet, duke u shpërndarë masivisht.

 

Nëna në video ushqen djalin e saj me produkte të shëndetshme, teksa i “maskonte” me ambalazhe patatinash dhe karamelesh.

Lexo edhe:   FOTO-denoncimi nga Shkodra/ Studentët e “Mesjetës”