HYRJELAJME‘Hataja’ nga tërmeti! Shikoni se ku kishte përfunduar Xhensila dhe Besi nga...

‘Hataja’ nga tërmeti! Shikoni se ku kishte përfunduar Xhensila dhe Besi nga frika

Pas alarmit fals, të ditës së djeshme, se në Tiranë do të ndodhte hataja nga tërmeti, rrjeti u mbush plot reagime. Mes tyre që kishin vrapuar jashtë ishte dhe aktori i humorit Bes Kallaku. Në postimin e tij ai shkruan se kaq njerëz nuk kishte parë nëpër rrugët e Tiranës as për Vitin e Ri.

 

Menjëherë ka raguar edhe Arbana Osmani duke e pyetur për Xhensilën. ‘Joooo, ajo për kshu rastesh e mban veten shumë. A ka nxjerrë në aeroportin e Rinasit në pistë, si vendi që ska ndërtime përreth’ ka shkruar Besi duke e shoqëruar me emoji.

 

TE TJERA

spot_img