Berisha “ironizon” kryeministrin: Ja si u mobilizua narkoshteti i Edvin Mafisë!

Ish kryeministri Sali Berisha ka qene shum aktiv pas dites se djeshme ku termetet shkunden vendin. Diten e sotme ai ka publikuar mesazhin e nje qytetari ku tregohet qarte cadra e emergjences qe ka ngritur edi rama te liqeni.

Postimi i plotë:

Mobilizim i madh i narkoshtetit te Edvin Mafise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor,kjo ishte cadra e emergjences qe ka ngritur edi rama te liqeni.

TE TJERA