Berisha “ironizon” kryeministrin: Ja si u mobilizua narkoshteti i Edvin Mafisë!

Ish kryeministri Sali Berisha ka qene shum aktiv pas dites se djeshme ku termetet shkunden vendin. Diten e sotme ai ka publikuar mesazhin e nje qytetari ku tregohet qarte cadra e emergjences qe ka ngritur edi rama te liqeni.

Postimi i plotë:

Mobilizim i madh i narkoshtetit te Edvin Mafise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor,kjo ishte cadra e emergjences qe ka ngritur edi rama te liqeni.

Ky biznesmen paguan faturat e punonjësve të tij: “Një mënyrë për t’i ndihmuar në këtë moment të vështirë”

Në një moment historik dhe social ku standardi i jetesës për një familje tipike duket se po bëhet gjithnjë e më i ulët për...

(Video) ”Nusja iku nga dasma”/ Shqiptari tregon historinë: I çuan dasmorët në spital

“Siç e do zakoni behën dasmat në vendin tonë” është një falje popullore e cila e përkufizon ahengjet familjare.   Ndërsa një ngjarje e pazakontë ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME