‘Ishte shumë e shpifur’, Kiara Tito rrëfen për momentet intime në moshën 13-vjeçare

266

Moderatorja Kiara Tito ka vendosur që të jetë sa më pranë fansave të saj dhe për këtë ka hapur një kanal në Youtube, ku përveç karrierës së saj jep dhe detaje nga jeta e saj private.

 

Me një pyetje të drejtpërdrejtë “Kur ke puthur për herë të parë?”, Kiara Tito nuk ka nguruar të tregohet plotësisht e sinqertë duke e cilësuar një moment të shpifur.

“Kur kam qenë 13 vjeç e kam dhënë puthjen e parë dhe ishte shumë e shpifur. Mendova se do ishte si në filma, por ishte krejt e kundërta”- ka rrëfyer Kiara Tito në videon e saj në Youtube.

 

Moderatorja bukuroshe është përfolur mjaft në median rozë për lidhjen e saj më këngëtarin Butrint Imeri, të cilën e ka mohuar vazhdimisht.