Gazetarja dhe reperi shqiptar po martohen, ‘shkesi’ Instagrami…

235

Tashmë dhe siç është bërë e ditur rrjete sociale janë vendet ku shumë nga personazhe të njohur ose të thjeshtë kanë gjetur dashurinë e tyre.

 

Kjo ka ndodhur dhe për reperin e njohur Skerdi Ago i i cli prej kohësh është i lidhur me gazetaren e njohur Vesa Rama e cila është 6 muajsh shtatzënë.

 

I pyetur nga ndjekësit se se si e ka njohur Vesën ai ka treguar se shkesi ishte Instagrami.

Më parë Skerdi ka treguar se ka folur me Vesën në Instagram për një intervistë që do i bënte në portal dhe aty ka nisur gjithçka.

Reperi është pyetur gjithashtu edhe për dasmën dhe ka konfirmuar lajmet se do martohet së shpejti pasi fëmija të vijë në jetë.