Gazetarja dhe reperi shqiptar po martohen, ‘shkesi’ Instagrami…

Tashmë dhe siç është bërë e ditur rrjete sociale janë vendet ku shumë nga personazhe të njohur ose të thjeshtë kanë gjetur dashurinë e tyre.

 

Kjo ka ndodhur dhe për reperin e njohur Skerdi Ago i i cli prej kohësh është i lidhur me gazetaren e njohur Vesa Rama e cila është 6 muajsh shtatzënë.

 

I pyetur nga ndjekësit se se si e ka njohur Vesën ai ka treguar se shkesi ishte Instagrami.

Më parë Skerdi ka treguar se ka folur me Vesën në Instagram për një intervistë që do i bënte në portal dhe aty ka nisur gjithçka.

Reperi është pyetur gjithashtu edhe për dasmën dhe ka konfirmuar lajmet se do martohet së shpejti pasi fëmija të vijë në jetë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME