Vasili: Këtu nuk ka rënë mortaja; Kristo: Po çfarë kanë rënë bonbone?

Pedagogu Erion Kristo dhe aktoi Laert Vasili janë përfshirë në debat në studion e emisionit “360 Gradë” në RTV Ora.

Vasili: Do të jemi më të kujdesshëm që mos ti devijojmë qytetarët në një korsi tjetër.

Kristo: Humori nuk të devijon në asnjë korsi. Humori është korsia më e mirë. Nga humori nuk duhet të kemi frikë dhe është e vetmja mënyrë për ta përcjellë këtë situatë qesharake. Janë prerë koka njerëzish nëpër bregdete. Dhe këtë nuk e mohon dot asnjë gjykatës, nuk e mbulon dot.

Ti thua sot është dita e drejtësisë, unë them sot është dita e vdekjes së drejtësisë, me telekomandë.

Vasili: Sipas pasqyrimit tënd duhet të largohemi sepse këtu ka rënë murtaja.

Kristo: Po pse çfarë ka rënë? Ka rënë bonbone?

U përplas teksa po kalonte vijat e bardha, këngëtarja tregon tmerrin: Më është thyer brinja(Foto)

Këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu ka folur për aksidentin që i ndodhi në Tiranë teksa po kalonte vijat e bardha. Ajo tregon se...

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...