Vasili: Këtu nuk ka rënë mortaja; Kristo: Po çfarë kanë rënë bonbone?

Pedagogu Erion Kristo dhe aktoi Laert Vasili janë përfshirë në debat në studion e emisionit “360 Gradë” në RTV Ora.

Vasili: Do të jemi më të kujdesshëm që mos ti devijojmë qytetarët në një korsi tjetër.

Kristo: Humori nuk të devijon në asnjë korsi. Humori është korsia më e mirë. Nga humori nuk duhet të kemi frikë dhe është e vetmja mënyrë për ta përcjellë këtë situatë qesharake. Janë prerë koka njerëzish nëpër bregdete. Dhe këtë nuk e mohon dot asnjë gjykatës, nuk e mbulon dot.

Ti thua sot është dita e drejtësisë, unë them sot është dita e vdekjes së drejtësisë, me telekomandë.

Vasili: Sipas pasqyrimit tënd duhet të largohemi sepse këtu ka rënë murtaja.

Kristo: Po pse çfarë ka rënë? Ka rënë bonbone?

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...