Tentoi të rrëmbejë fëmijën / Taksisti: E ngatërrova me djalin e kunatit

187

jë ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku një taksist është denoncuar se ka qenë duke rrëmbyer një fëmijë.

Sipas policisë, kanë qenë prindërit e fëmijës që kanë denoncuar taksistin 55-vjeçar të identifukar si Sami Meta.

 

Policia ka ndaluar 55 vjeçarin dhe ka bllokuar makinën e tij. Taksisti 55-vjeçar ka deklaruar para uniformave blu se nuk kishte pasur qëllim rrëmbimin e fëmijës, por se e kishte ngatërruar atë me djalin e kunatit. “E ngatërrova me djalin e kunatit”, mësohet të ketë thënë taksisti.