Kishte shkuar ne Amerike per nje jete me te mire : Mira Konçi kthehet dhe me pas i ndodh e papritura

605

Prej tre vitesh, kompozitori i njohur Shpetim Saraci, bashkeshortja e tij Mira Konci dhe femijet e tyre, u larguan nga Shqiperia dhe u zhvendosen ne SHBA per nje jete me te mire.

Pas kaq shumë vitesh larg ekranit dhe mediave, ishte vajza e tyre Era e cila ne muajin fusht postoi foto ne Instagram dhe tregoi se ajo me familjen kishin ardhur te pushonin ne Shqiperi, konkretisht ne Jug te vendit.

Por se fundmi, vete kengetarja Mira Konci, eshte rikthyer pas nje mungese te gjate ne rrjetet sociale dhe ka treguar edhe arsyen pse.

Ne nje postim ne Facebook dhe Instagram, Mira ka treguar se i kane vje. dhur profilin dhe nuk mundi ta merrte dot mbrapsht, ndaj ka hapur nje te ri sepse i ka munguar komunikimi me fansat