‘Me zemrën time’, Marina Vjollca poston foto me një burrë…ai s’është Getoari

Moderatorja Marina Vjollca ka postuar një foto nga makina e saj, në shoqërinë e një burri.

Shoqëruesi i moderatores nuk ishte bashkëshorti i saj, Getoar Selimi por një grimier shumë i njohur në Tiranë dhe jo vetëm, Arbër Bytyqin.

“Me zemrën time,”-shkruan Marina teksa pozon me syze.

Ndoshta Marina është duke xhiruar projektin e saj më të ri në televizionin “Klan”, ku do të vijë si moderatore por në xhanerin e muzikës.

TE TJERA