Hapi dy biznese në moshën 20-vjeçare, Alesia Bami tregon mashkullin që fshihet pas suksesit

415

Ish-velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka folur së fundmi në lidhje me bizneset që ka hapur pas largimit nga Tv Klan. E ftuar në “Wake up”, Bami tregoi edhe pak më shumë për jetën e saj personale.

E pyetur nëse ka ndonjë mashkull pas jetës së saj luksoze, 20-vjeçarja tha se ajo ka dikë pasi vetëm nuk mund t’i menaxhojë të dy bizneset që ka.

“Është një mashkull pas kësaj sepse normalisht nuk mund t’i menaxhoja e vetme, njërin ndoshta, por të dy jo. Është babai im,”- tha Alesia Bami, e cila këtë sezon do të jetë pjesë e emisonit “Procesit Sportiv”, në Top Channel, krah Edi Manushit dhe Ilda Bejlerit.

Babai i Alesia Bamit është personi që shihni në foton e mëposhtme, që u bë pjesë e portaleve në momentin që i dhuroi të bijës një makinë luksi për 18 vjetorin e lindjes.

Ish- velina vetëm pak javë më parë më parë bëri publike dy bizneset që ka hapur. Bëhet fjalë për një butik me fustane mbrëmjesh dhe për një restorant luksoz.