Xhemi Shehu më seksi se kurrë, me barkun jashtë dhe të brendshmet intime zbuluar pozon nga dhoma (FOTO)

940

Moderatorja Xhemi Shehu ka ardhur më provokuese se kurrë me një postim në rrjete sociale. Më një bluzë të shkurtër të bardhë, në pah i dalin recipetat dantellë të kuqe.

Me barkun jashtë dhe xhinse si një adoleshente, moderatorja duket më seksi se kurrë.

Së shpejti nis sezoni televizi dhe me siguri Xhemi Shehun do ta shikojmë në Portokalli, duke moderuar përkrah Salsanos.