Stefi Prifti zbulon sherrin me Aurela Gaçen

Stefi Prifti ka treguar detaje rreth ndarjes së tyre në biznes me këngëtaren Aurel Gaçe. I ftuar në “Ftesë në 5”, Prifti tha se marrëdhënia u kris për shkak të një telefonate.

“Para dy vitesh ishim shumë mirë. Ne gjithmonë kemi qenë miq të mirë në fakt, por një telefonatë prishi bashkëpunimin.

Ishte një telefonatë me viva-voce e Aurela Gaçes me ortakun tjetër ajo që krizi marrëdheniet. Isha unë ai që foli me Aurelën dhe secili ndoqi rrugën e tij,”– tha këngëtari.

Më tej Stefi Prifti zbuloi se shumë shpejt mund të bashkoheshin sërish me Aurelën.

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Përhapja e gripit, a duhen marrë masa…? Shqipëria krahasuar me Europën është më nivel …

Edhe pse numri i rasteve të infektuara me viruset e gripit është në rritje, Shqipëria konsiderohet në nivel mesatar të përhapjes së tyre, tyre...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...