‘I dështuar nga jeta’, pas sherrit të bujshëm, Noizy përballet live me Oltin

Pak muaj më parë bëri bujë sherri mes reperit Noizy dhe opinionistit Olti Curri. Nëpërmjet një postimi në Instastory, Olti ironizoi bashëpunimin mes reperit dhe kryebashkiakut Erion Veliaj, për kartën e studentit.

Pas këtij postimi Noizy e quajti publikisht Oltin të dështuar. Reperi komentoi edhe në postimet e Oltit ndërsa replika e fundit nga blogeri ishte: “Ik te Portokalli se na gajase me humor se me këngë s’po bën gjë. Të gjitha njësoj ka 10 vjet. Dështak kronik”.

I ftuar në emisionin “Treshat”, Olti ka folur për herë të parë për sherrin me Noizyn gjatë intervistës me Bora Zemanin. Blogeri tregoi se me Noizyn është takuar në një lokal nate, por nuk kanë biseduar sepse secili ishte në punë të vetë.

“Kam kohë pa folur me Noizyn, por kur ishte i pranishëm në jetë nate në lokale të famshme, jemi takuar. Kemi qenë një grup miqsh artistë dhe prezantues dhe nuk kemi folur shumë sepse ne flisnim me njëri-tjetrin, Noizy këndonte. Secili në punë të vetë. Në distancë kemi folur për ato që dihen publikisht. Nuk kemi pasur ndonjë bisedë tjetër private”, u shpreh Olti.

U përplas teksa po kalonte vijat e bardha, këngëtarja tregon tmerrin: Më është thyer brinja(Foto)

Këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu ka folur për aksidentin që i ndodhi në Tiranë teksa po kalonte vijat e bardha. Ajo tregon se...

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...